Creative Arts Emmys: „Euforie“, „Stranger Things“, „White Lotus“ mezi nejlepšími vítězi

O víkendu proběhlo udílení cen Creative Arts Emmy Awards, které oslavovalo to nejlepší z televizní tvorby. Akce zahrnovala širokou škálu pořadů, které byly oceněny za jejich hvězdnou práci, jako je drama HBO Euphoria, sci-fi seriál Netflix Stranger Things a komedie Amazon Prime Video White Lotus.

Pořad Euphoria si odnesl největší cenu večera, Vynikající dramatický seriál, a také ceny za režii, hudební dozor a další. Pořad byl chválen pro svůj působivý příběh a složité postavy a byl klíčovým faktorem úspěchu HBO v této sezóně udělování cen.

Netflix's Stranger Things byl také vítězem a odnesl si ceny za vynikající hudební kompozici, koordinaci kaskadérů a casting. Přehlídka se stala jednou z nejpopulárnějších sérií na Netflixu a její úspěch na Creative Arts Emmy Awards je dalším důkazem její kvality.

Film Euphoria si odnesl cenu Emmy za vynikající hlavní herečku v dramatickém seriálu a cenu Emmy za vynikající současný make-up, zatímco film Stranger Things získal cenu Emmy za vynikající režii za dramatický seriál. 'Je skvělé vidět, že jak 'Euphoria', tak 'Stranger Things' byly oceněny za své vynikající úspěchy,' řekl uživatel Redditu jessiesophia123.

Dalším nejlepším vítězem byla komedie Amazon Prime Video White Lotus, která si odnesla ceny za vynikající krátkometrážní komediální nebo dramatický seriál a za vynikající herečku v krátkém komediálním nebo dramatickém seriálu. Série byla chválena pro svou jedinečnou kombinaci komedie a dramatu a její ocenění jsou důkazem talentu herců i štábu.

Creative Arts Emmy Awards byly plné neuvěřitelných výkonů a pozoruhodných výher, od Euforie přes Stranger Things až po White Lotus. V sezóně udílení cen, která byla plná překvapení, byly tyto přehlídky jedny z největších.

Udílení cen Creative Arts Emmy Awards, které se konalo 12. a 13. září 2020, přineslo ocenění řady televizních pořadů a filmů. 'Euphoria', 'Stranger Things' a 'White Lotus' patřily mezi nejlepší vítěze.

Série HBO „Euphoria“ získala cenu za vynikající kinematografii za sérii s jednou kamerou (jedna hodina), zatímco „Stranger Things“ získala cenu za vynikající design hlavního názvu. Animovaný film Netflix 'White Lotus' si odnesl cenu za mimořádný individuální úspěch v animaci.

Další významná ocenění získali 'Watchmen' za vynikající hudbu hlavního názvu, 'RuPaul's Drag Race' za vynikající soutěžní program, 'The Marvelous Mrs. Maisel' za vynikající kostýmy pro období/fantasy sérii, limitovanou sérii nebo film a 'SNL “ za vynikajícího hostujícího herce v komediálním seriálu.

„Ceremoniál předávání cen Creative Arts Emmy Awards je obvykle předzvěstí hlavního ceremoniálu Emmy a letos tomu nebylo jinak. Od ‚Euforie‘ přes ‚Stranger Things‘ až po ‚White Lotus‘, show byla plná neuvěřitelných výkonů a vítězů cen. přes palubu.' - @TinaTinaTinaTinaTinaTina

Ceny Creative Arts Emmy Awards také ocenily některé z nejlepších výkonů roku, včetně Cicely Tyson za vynikající hostující herečku v dramatickém seriálu za její roli ve filmu „Jak uniknout vraždě“ a Zendaya za vynikající herečku v hlavní roli v dramatickém seriálu za „Jak se dostat pryč s vraždou“ Euforie'.

Ceny Creative Arts Emmy oslavují to nejlepší z televize a filmu a letošní ceremoniál nebyl výjimkou. Byl to vzrušující večer pro všechny nominované a vítěze, kteří všichni tvrdě pracovali na vytvoření nejlepších projektů ve svých oborech.

Ceny Creative Arts Emmy Awards se konaly virtuálně 17. a 18. září a byly oceněny úspěchy v kategoriích televize a streamování. Ceny oceňují vynikající výsledky v různých oblastech televize, včetně kadeřnictví, castingu, voiceoveru, animace, kaskadérských kousků a dalších. Několik hlavních ocenění získaly některé z nejuznávanějších představení minulého roku.

Dramatický seriál HBO Euforie byl jedním z velkých vítězů. Přehlídka si odnesla čtyři ceny, za vynikající současný make-up, vynikající současný účes, vynikající originální hudbu hlavního názvu a vynikající hudební kompozici pro limitovanou sérii, film nebo speciál.

Sci-fi/hororový seriál Netflix Stranger Things byl dalším velkým vítězem. Odnesl si domů pět cen, včetně vynikajících speciálních vizuálních efektů, vynikající koordinace kaskadérů pro dramatický seriál, limitovaný seriál nebo film, vynikající casting pro dramatický seriál, vynikající střih obrazu na jednu kameru pro dramatický seriál a vynikající střih zvuku pro komedii nebo Činoherní seriál (jedna hodina).

'Včera večer se konaly ceny Creative Arts Emmy a největšími vítězi byly 'Euphoria', 'Stranger Things' a 'White Lotus'. Je skvělé vidět, že se tak úžasné show, jako je 'White Lotus', dostává uznání, které si zaslouží!' –u/Shaan_V

Komedie Hulu rámy vyhrál Vynikající komediální seriál, zatímco animovaný seriál Netflix BoJack Jezdec vyhrál Vynikající animovaný program. Série Apple TV+ Ranní show vyhrál Vynikající střih jednokamerových snímků pro limitovanou sérii nebo film a minisérii HBO Černobyl vyhrál Vynikající limitovanou sérii.

Úplný seznam vítězů je k dispozici na webu Creative Arts Emmy Awards. Včetně dalších nejlepších vítězů Bílý lotos , Velké malé lži , Úžasná paní Maiselová , a Póza . Všechny tyto pořady byly oceněny za svou vynikající práci a upevnily své místo v historii televize.

  lee yoo mi

Lee Yoo mi

Netflix Stranger Things , HBO Euforie , HBO Bílý lotos , dokumenty Disney+ The Beatles: Vrať se a CBS a Paramount+ speciál Adele: Pouze jedna noc byli velkými vítězi v Kreativní umění Emmy , sbírat pět ocenění kus během dvou nocí .

Netflix Hra oliheň a animované seriály Arcane byli těsně pozadu po čtyřech ( Arcane včetně tří ocenění poroty).

Lee Yoo-mi — zvolal „Jsem tak velmi šťastný“ — vyhrál cenu Emmy pro hostující herečku v dramatu za roli Ji-yeonga Hra oliheň, což z ní dělá první korejskou herečku, která tuto kategorii vyhrála. Colman Domingo získal cenu Emmy pro hostujícího herce v dramatickém seriálu za roli Aliho Euforie . Pro oba to byla jejich první Emmy.

Své vyhrál i Nathan Lane první Primetime Emmy , pro hostujícího herce v komediálním seriálu, za roli Teddyho Dimase v Pouze vraždy v budově (má také pár Daytime Emmy ). Byla to jeho rekordní sedmá nominace v této kategorii, přičemž byl nominován i za hostující role Frasier, šílený do tebe, moderní rodina a Dobrá manželka . Nyní je na půli cesty k EGOT, předtím vyhrál trio Tonys.

Laurie Metcalfová získala v neděli svou čtvrtou cenu Emmy za hostující herečku v komediálním seriálu za roli Weed na Hacky.

Rupa vyhrál cenu Emmy za jeho hostování RuPaul's Drag Race , čímž prodloužil svůj rekord jako nejuznávanější osoba barvy pleti v historii Emmy s celkovým počtem 12 vítězství a sedmi po sobě jdoucích vítězství pro vynikajícího hostitele.

Kromě Lane se řada dalších vítězů posunula o krok blíže k EGOT. Adele je jen Tony daleko od EGOT, stejně jako Paul McCartney a Ringo Starr po výhrách za Vrátit se . A Vrátit se helmer a producent Peter Jackson je na půli cesty k tomuto ocenění, protože za něj získal tři Oscary Pán prstenů: Návrat krále .

Poločasová show Pepsi Super Bowl LVI vyhrál tři ceny Emmy včetně jedné za vynikající živá odrůda speciál . Díky této výhře jsou nyní Jay-Z, Dr. Dre, Mary J. Blige a Kendrick Lamar na půli cesty k EGOT a ke svým cenám Grammy přidali Emmy. A Eminem je teď jen Tony pryč, protože získal originálního Oscara za píseň „Lose Yourself“. 8 míle .

Stranger Things nahrávací mixer Mark Paterson je nyní na půli cesty k EGOT, za který již dříve získal Oscara Bídníci.

Završení druhého dne udílení cen, Disney+'s Chip ‚n‘ Dale: Rescue Rangers vyhrál cenu Emmy za mimořádný televizní film, možná největší divokou kartu sezóny.

Upravená prezentace Creative Arts Emmy se bude vysílat 10. září na FXX.

Kompletní seznam nedělních vítězů a nominovaných následuje. Klikněte zde pro kompletní seznam vítězů první noci.

Vynikající herec v krátkém komediálním nebo dramatickém seriálu

Anacostia • Secrets, Lies & Rollercoaster Rides • YouTube • Southeast Boy Productions, LLC Anthony A. Anderson jako Sean Williams-Grey

Bill Burr představuje nemorální kompas • Část 10: Uzavření • Kanál Roku • Všechny věci komedie, Irwin Entertainment Bill Burr jako Rick

State Of The Union • Kopi Luwak • SundanceTV • See-Saw Films v koprodukci se Sundance TV Brendan Gleeson jako Scott

Myslím, že bys měl odejít s Timem Robinsonem • Řekli mi to na večeři. • Netflix • Netflix (VÍTĚZ) Tim Robinson jako různé postavy

Words With Ike (Cake) • Gubbins • FX • FX Productions Ikechukwu Ufomadu jako Ikechukwu Ufomadu

Vynikající herečka v krátkém komediálním nebo dramatickém seriálu

Intersection • Generational Wealth • YouTube • Messmerize Entertainment Jacinte Blankenship jako Jenaya

State Of The Union • Kopi Luwak • SundanceTV • See-Saw Films v koprodukci se Sundance TV (VÍTĚZ) Patricia Clarkson jako Ellen

Desi Lydic Foxsplains • Desi Lydic Foxsplains: Mandáty očkování • YouTube • Central Productions, LLC Desi Lydic jako Desi Lydic

Cooper’s Bar • Episode 106 • AMC.com • Liam Films, AMC, AMC Networks Content Room Rhea Seehorn jako Kris Latimer

Bridesman • Horny Tears • YouTube • gumová páska Sydney Washington jako Judith

Vynikající casting pro komediální seriál

Abbott Elementary • ABC • Delicious Non-Sequitur Productions ve spolupráci s Warner Bros. Television a 20th Television (WINNER) Wendy O’Brien, CSA, casting by

Barry • HBO/HBO Max • HBO ve spolupráci s Alecem Bergem a Hanarplym Sherry Thomas, CSA, casting by Sharon Bialy, CSA, casting by

Omezte své nadšení • HBO/HBO Max • HBO Allison Jones, obsazení Ben Harris, obsazení

Hacks • HBO/HBO Max • Universal Television ve spolupráci s Paulilu, First Thought Productions, Fremulon Productions, 3 Arts Entertainment Jeanne McCarthy, CSA, obsazení Nicole Abellera Hallman, CSA, casting by

Only Murders In The Building • Hulu • 20th Television Bernard Telsey, CSA, Casting by Tiffany Little Canfield, CSA, casting od

Ted Lasso • Apple TV+ • Apple představuje Doozer Production ve spolupráci s Warner Bros. Television a Universal Television Theo Park, casting by

Vynikající casting pro dramatický seriál

Euphoria • HBO/HBO Max • HBO ve spolupráci s ADD Content Agency | HORKÉ | TCDY Productions, Dreamcrew, Tiny Goat, A24 a The Reasonable Bunch Jessica Kelly, CSA, casting by Mary Vernieu, CSA, Casting by Bret Howe, CSA, obsazení Jennifer Venditti, CSA, původní obsazení/místní obsazení od

Ozark • Netflix • MRC pro Netflix Alexa L. Fogel, CSA, Casting by Tara Feldstein Bennett, CSA, Location Casting Chase Paris, CSA, umístění Casting

Odstupné • Apple TV+ • Endeavour Content / Red Hour Productions ve spolupráci s Apple Rachel Tenner, CSA, casting by Bess Fifer, umístění Casting

Stranger Things • Netflix • Monkey Massacre Productions & 21 Laps Entertainment pro Netflix Carmen Cuba, casting by Tara Feldstein Bennett, CSA, Location Casting Chase Paris, CSA, umístění Casting

Nástupnictví • HBO/HBO Max • HBO ve spolupráci s Project Zeus, HyperObject Industries, Gary Sanchez Productions (VÍTĚZ) Od Kaufmana, CSA, Casting by Francine Maisler, CSA, původní casting by

Yellowjackets • Showtime • SHOWTIME Presents, Entertainment One June Lowry Johnson, CSA, Casting at Libby Goldstein, obsazení Corinne Clark, CSA, Location Casting Jennifer Page, CSA, umístění Casting

Vynikající casting pro r limitovaná nebo antologická série nebo film

Dopesick • Hulu • 20th Television, Danny Strong Productions, John Goldwyn Productions, The Littlefield Company Od Kaufmana, CSA, Casting by Erica Arvold, CSA, Location Casting

The Dropout • Hulu • Searchlight Television, 20th Television Jeanie Bacharach, CSA, casting by Mark Rutman, obsazení Alison Goodman, CSA, obsazení

Vynalézání Anny • Netflix • Série Netflix ve spojení s shondalandmedia Linda Lowy, CSA, původní casting by Jamie Castro, CSA, Original Casting by Allison Estrin, CSA, casting by Henry Russell Bergstein, CSA, casting by Juliette Ménager, půjčovna castingu Simone Bär, CSA, Location Casting Alexandra Montag, umístění Casting

Pam & Tommy • Hulu • Hulu, Annapurna Television, Point Grey Pictures Mary Vernieu, CSA, Casting by Lindsay Graham Ahanonu, CSA, casting by

The White Lotus • HBO/HBO Max • HBO ve spolupráci s Rip Cord, The District a Hallogram (VÍTĚZ) Meredith Tucker, obsazení Katie Doyle, umístění Casting

Vynikající choreografie pro skriptované programování

Euforie • Rutiny: Říkejte mi nezodpovědný / Držím se za hrdinu / Roztleskávačka • HBO/HBO Max • HBO ve spojení s ADD Content Agency | HORKÉ | TCDY Productions, Dreamcrew, Tiny Goat, A24 a The Reasonable Bunch (VÍTĚZ) Ryan Heffington, choreograf

Goliath • Rutina: The Pain Killer • Prime Video • Amazon Studios Fred Tallaksen, choreograf

The Porter • Rutiny: Opening Stardust Dance Number / Willie Johnson Dance Number / Lucy’s Featured Performance/Songbird • BET+ • An Inferno Pictures, produkce Sphere Media s BET+ a CBC Christian Vincent, choreograf

Schmigadoon! • Rutiny: Corn Puddin‘ / Soužení / Z celého srdce • Apple TV+ • Broadway Video / Universal Television ve spolupráci s Apple Christopher Gattelli, choreograf

Zoeyiny mimořádné Vánoce • Rutiny: Je to nejúžasnější období roku / Potřebujeme malé Vánoce / Jen my dva • Kanál Roku • Lionsgate, Universal Music Group, FeigCo, The Tannenbaum Company Mandy Moore, choreograf Jillian Meyers, choreografka

Vynikající kinematografie pro limitovanou nebo antologickou sérii nebo film

Dopesick • Breakthrough Pain • Hulu • 20th Television, Danny Strong Productions, John Goldwyn Productions, The Littlefield Company (VÍTĚZ) Checco Varese, ASC, ředitel fotografie

1883 • 1883 • Paramount+ • Linson Entertainment, Bosque Ranch Productions, 101 Studios, MTV Entertainment Studios Ben Richardson, ASC, ředitel fotografie

1883 • Bleskově žluté vlasy • Paramount+ • Linson Entertainment, Bosque Ranch Productions, 101 Studios, MTV Entertainment Studios Christina Alexandra Voros, kameramanka

Gaslit • Will • STARZ • UCP ve spojení s Esmail Corp, Anonymous Content, Red Om Films, The Slate Group Larkin Seiple, kameraman

Moon Knight • Asylum • Disney+ • Marvel Studios Gregory Middleton, ASC, ředitel fotografie

Station Eleven • Wheel Of Fire • HBO/HBO Max • HBO Max uvádí produkci Paramount Television Studios ve spolupráci s Tractor Beam Productions, Shadowfox Productions, Stone Village Television, Inc., Pacesetter Productions a Super Frog Christian Sprenger, kameraman

Vynikající kinematografie pro vícekamerový seriál

B Positive • Dagobah, A Room a A Komín • CBS • Chuck Lorre Productions, Inc. ve spolupráci s Warner Bros. Television Steven V. Silver, ASC, kameraman

The Conners • Svatba Dana a Louise • ABC • Werner Entertainment Donald A. Morgan, ASC, ředitel fotografie

Jak jsem poznal vašeho otce • Pilot • Hulu • 20. televize (VÍTĚZ) Gary Baum, ASC, ředitel fotografie

Vynikající kinematografie pro seriál s jednou kamerou (půlhodina)

Atlanta • Tři facky • FX • FX Productions (VÍTĚZ) Christian Sprenger, kameraman

Barry • začíná nyní • HBO/HBO Max • HBO ve spolupráci s Alecem Bergem a Hanarplym Carl Herse, kameraman

dospělý • Dejte ruce tam, kam by moje oči viděly • Volný tvar • Podpis ABC Mark Doering-Powell, ASC, ředitel fotografie

Hacks • The Click • HBO/HBO Max • Universal Television ve spolupráci s Paulilu, First Thought Productions, Fremulon Productions, 3 Arts Entertainment Adam Bricker, kameraman

Nejistý • Znovu sešel, dobře?! • HBO/HBO Max • HBO ve spolupráci s Hoorae, A Penny For Your Thoughts Entertainment a 3 Arts Entertainment Ava Berkofsky, ASC, ředitelka fotografie

Russian Doll • Nowhen • Netflix • Universal Television Paper Kite Productions, Jax Media a 3 Arts Entertainment pro Netflix Ula Pontikos, BSC, ředitel fotografie

Vynikající kinematografie pro seriál s jednou kamerou (jedna hodina)

Euforie • Divadlo a jeho dvojník • HBO/HBO Max • HBO ve spolupráci s ADD Content Agency | HORKÉ | TCDY Productions, Dreamcrew, Tiny Goat, A24 a The Reasonable Bunch (VÍTĚZ) Marcell Rév, HCA, kameraman

Loki • Lamentis • Disney+ • Marvel Studios Autumn Durald Arkapaw, kameraman

The Marvelous Mrs. Maisel • Jak se dostanete do Carnegie Hall? • Prime Video • Amazon Studios M. David Mullen, ASC, ředitel fotografie

Ozark • Těžká cesta • Netflix • MRC pro Netflix Eric Koretz, kameraman

Squid Game • Stick To The Team • Netflix • Siren Pictures pro Netflix Lee Hyung-deok, ředitel fotografie

Winning Time: The Rise Of The Lakers Dynasty • Pieces Of A Man • HBO/HBO Max • HBO ve spolupráci s HyperObject Industries, Steeplechase Amusements, Jim Hecht Productions a Jason Shuman Productions Todd Banhazl, kameraman

Vynikající současné kostýmy

černošský • K tomu jsou přátelé • ABC • ABC Podpis Michelle R. Cole, kostýmní výtvarnice Stanley Vance Hudson, asistent kostýmního výtvarníka Suzanne M. Bantit, vedoucí kostýmů

Euforie • Snažím se dostat do nebe, než zavřou dveře • HBO/HBO Max • HBO ve spolupráci s ADD Content Agency | HORKÉ | TCDY Productions, Dreamcrew, Tiny Goat, A24 a The Reasonable Bunch Heidi Bivens, kostýmní výtvarnice Devon Patterson, vedoucí kostýmů Angelina Vitto, asistentka kostýmního výtvarníka

Hacks • Kapitánova žena • HBO/HBO Max • Universal Television ve spolupráci s Paulilu, First Thought Productions, Fremulon Productions, 3 Arts Entertainment (VÍTĚZ) Kathleen Felix-Hager, kostýmní výtvarnice Karen Bellamy, vedoucí kostýmů

Pouze vraždy v budově • Kdo je Tim Kono? • Hulu • 20. televize Dana Covarrubias, kostýmní výtvarnice Amanda Bujak, asistentka kostýmního výtvarníka Amy Burt, vedoucí kostýmů

Pam & Tommy • Destroyer Of Worlds • Hulu • Hulu, Annapurna Television, Point Grey Pictures Kameron Lennox, kostýmní výtvarnice Danielle Baker, vedoucí kostýmů Petra Larsen, asistentka kostýmního výtvarníka

The White Lotus • Arrivals • HBO/HBO Max • HBO ve spolupráci s Rip Cord, The District a Hallogram Alex Bovaird, kostýmní výtvarník Brian Sprouse, asistent kostýmního výtvarníka Eileen Stroup, vedoucí kostýmů

Vynikající současný účes

American Horror Stories • Game Over • FX • 20th Television Valerie Jackson, vedoucí kadeřnice oddělení Lauren Poole, klíčová kadeřnice Roma Goddard, kadeřník Allie Keck, další kadeřnice

černošský • K tomu jsou přátelé • ABC • ABC Podpis Nena Ross Davis, vedoucí kadeřnice oddělení Debra Brown, klíčová kadeřnice Stacey Morris, kadeřnice Shirlena Allen, kadeřnice Dominique Evans, holič Lionel Brown, kadeřník

Euforie • Divadlo a jeho dvojník • HBO/HBO Max • HBO ve spolupráci s ADD Content Agency | HORKÉ | TCDY Productions, Dreamcrew, Tiny Goat, A24 a The Reasonable Bunch Kim Kimble, vedoucí kadeřnice oddělení Kendra Garvey, asistentka vedoucího kadeřníka oddělení Patricia Vecchio, klíčová kadeřnice Teresita Mariscal, kadeřnice

Hacks • Kapitánova žena • HBO/HBO Max • Universal Television ve spolupráci s Paulilu, First Thought Productions, Fremulon Productions, 3 Arts Entertainment Jennifer Bell, osobní kadeřnice

Obžaloba: Americký kriminální příběh • Atentát na Moniku Lewinskou • FX • 20. televizní a FX Productions (VÍTĚZ) Natalie Driscoll, vedoucí kadeřnice oddělení Nanxy Tong-Heater, asistentka vedoucího kadeřníka oddělení Michelle Ceglia, osobní kadeřnice Suzy Mazzarese Allison, osobní kadeřnice Lauren Kress, kadeřnice Leighann Pitchon, kadeřnice

Ted Lasso • Žádné svatby a pohřeb • Apple TV+ • Apple představuje Doozer Production ve spolupráci s Warner Bros. Television a Universal Television Nicky Austin, vlasový designér Nicola Springall, klíčová kadeřnice

Vynikající moderní make-up (neprotetický)

Americké hororové příběhy • Gumový(že)muž část první a Gumový(žena)muž část druhá • FX • 20. televize Tyson Fountaine, vedoucí maskérky oddělení Elizabeth Mendoza Kellogg, klíčová make-up umělkyně Elizabeth Briseno, klíčová vizážistka Ron Pipes, vizážista Gage Munster, maskérka Heather Cummings, vizážistka Michael Johnston, další vizážista Lufeng Qu, další vizážistka

American Horror Story: Double Feature • Gaslight • FX • 20th Television Eryn Krueger Mekash, vedoucí maskérky oddělení Kim Ayers, asistentka vedoucího maskérky oddělení Mike Mekash, asistent vedoucího maskérky oddělení Ana Gabriela Quinonez, vizážistka

Angelyne • The Tease • Peacock • UCP ve spolupráci s Esmail Corp, Anonymous Content, Composition 8 a The Hollywood Reporter David Williams, vedoucí maskérky oddělení Ron Pipes, vizážista Erin LeBre, vizážistka Anne Pala Williams, vizážistka Mara Rouse, vizážistka

Euforie • Divadlo a jeho dvojník • HBO/HBO Max • HBO ve spolupráci s ADD Content Agency | HORKÉ | TCDY Productions, Dreamcrew, Tiny Goat, A24 a The Reasonable Bunch (VÍTĚZ) Doniella Davy, vedoucí maskérky oddělení Tara Lang Shah, asistentka vedoucího maskérky oddělení Alex French, vizážistka

Obžaloba: American Crime Story • Atentát na Moniku Lewinsky • FX • 20th Television and FX Productions Robin Beauchesne, vedoucí maskérky oddělení KarriAnn Sillay, asistentka vedoucího maskérky oddělení Angela Moos, vizážistka Erin LeBre, vizážistka Kerrin Jackson, maskérka

Ozark • Těžká cesta • Netflix • MRC pro Netflix Tracy Ewell, maskérka vedoucí oddělení Kimberly Amacker, klíčová vizážistka Susan Reilly Lehane, osobní vizážistka

Vynikající fantasy/sci-fi kostýmy

The Book Of Boba Fett • Chapter 1: Stranger In A Strange Land • Disney+ • Lucasfilm Ltd. Shawna Trpcic, kostýmní výtvarnice Julie Robar, vedoucí kostýmů Areayl Cooper, asistent kostýmního výtvarníka

Loki • Glorious Purpose • Disney+ • Marvel Studios Christine Wada, kostýmní výtvarnice Nora Pedersen, vedoucí kostýmů Tamsin Costello, asistentka kostýmního výtvarníka Carol Beadle, asistentka kostýmního výtvarníka

Moon Knight • Bohové a příšery • Disney+ • Marvel Studios Meghan Kasperlik, kostýmní výtvarnice Martin Mandeville, vedoucí kostýmů Richard Davies, asistent kostýmního výtvarníka Wilberth Gonzalez, asistent kostýmního výtvarníka

Star Trek: Picard • Penance • Paramount+ • CBS Studios ve spolupráci s Secret Hideout a Roddenberry Entertainment Christine Bieselin Clark, kostýmní výtvarnice Mitchell Ray Kenney, vedoucí kostýmů Allison Agler, asistentka kostýmního výtvarníka

Co děláme ve stínu • Wellness centrum • FX • FX Productions (VÍTĚZ) Laura Montgomery, kostýmní výtvarnice Judy Laukkanen, vedoucí kostýmů Barbara Cardoso, asistentka kostýmního výtvarníka

Zaklínač • Rodina • Netflix • Originální série Netflix Lucinda Wright, kostýmní výtvarnice Rebecca Jempson, asistentka kostýmního výtvarníka

Vynikající hostující herec v komediálním seriálu

Saturday Night Live • Moderátor: Jerrod Carmichael • NBC • SNL Studios ve spojení s Universal Television a Broadway Video Jerrod Carmichael jako hostitel

Omezte své nadšení • Igor, Gregor a Timor • HBO/HBO Max • HBO Bill Hader jako Igor/Gregor/Timor

Ted Lasso • Převrácení pyramidy úspěchu • Apple TV+ • Apple představuje Doozer Production ve spolupráci s Warner Bros. Television a Universal Television James Lance jako Trent Crimm

Only Murders In The Building • The Boy From 6B • Hulu • 20th Television (WINNER) Nathan Lane jako Teddy Dimas

Hacks • The One, The Only • HBO/HBO Max • Universal Television ve spolupráci s Paulilu, First Thought Productions, Fremulon Productions, 3 Arts Entertainment Christopher McDonald jako Marty

Ted Lasso • Půlnoční vlak do Roystonu • Apple TV+ • Apple představuje Doozer Production ve spolupráci s Warner Bros. Television a Universal Television Sam Richardson jako Edwin Akufo

Vynikající hostující herec v činoherním seriálu

Následnictví • Lion In The Meadow • HBO/HBO Max • HBO ve spolupráci s Project Zeus, HyperObject Industries, Gary Sanchez Productions Adrien Brody jako Josh Aaronson

Následnictví • Vysloužilí domovníci z Idaha • HBO/HBO Max • HBO ve spolupráci s Project Zeus, HyperObject Industries, Gary Sanchez Productions James Cromwell jako Ewan Roy

Euforie • Přemítání: Velcí a malí tyrani • HBO/HBO Max • HBO ve spolupráci s ADD Content Agency | HORKÉ | TCDY Productions, Dreamcrew, Tiny Goat, A24 a The Reasonable Bunch (VÍTĚZ) Colman Domingo jako Ali

Následnictví • Vysloužilí domovníci z Idaha • HBO/HBO Max • HBO ve spolupráci s Project Zeus, HyperObject Industries, Gary Sanchez Productions Arian Moayed jako Stewy Hosseini

Ozark • You're The Boss • Netflix • MRC pro Netflix Tom Pelphrey jako Ben Davis

Následnictví • All The Bells Say • HBO/HBO Max • HBO ve spolupráci s Project Zeus, HyperObject Industries, Gary Sanchez Productions Alexander Skarsgård jako Lukas Matsson

Vynikající hostující herečka v komediálním seriálu

Hacks • The Click • HBO/HBO Max • Universal Television ve spolupráci s Paulilu, First Thought Productions, Fremulon Productions, 3 Arts Entertainment Jane Adams jako Nina Daniels

Hacks • V důchodu • HBO/HBO Max • Universal Television ve spolupráci s Paulilu, First Thought Productions, Fremulon Productions, 3 Arts Entertainment Harriet Sansom Harris jako Susan

Only Murders In The Building • Double Time • Hulu • 20th Television Jane Lynch jako Sazz Pataki

Hacks • Trust The Process • HBO/HBO Max • Universal Television ve spolupráci s Paulilu, First Thought Productions, Fremulon Productions, 3 Arts Entertainment (VÍTĚZ) Laurie Metcalf jako Weed

Hacks • There Will Be Blood • HBO/HBO Max • Universal Television ve spolupráci s Paulilu, First Thought Productions, Fremulon Productions, 3 Arts Entertainment Kaitlin Olson jako DJ

Ted Lasso • The Signal • Apple TV+ • Apple představuje Doozer Production ve spolupráci s Warner Bros. Television a Universal Television Harriet Walter jako Deborah

Vynikající hostující herečka v činoherním seriálu

Následnictví • Vysloužilí domovníci z Idaha • HBO/HBO Max • HBO ve spolupráci s Project Zeus, HyperObject Industries, Gary Sanchez Productions Hope Davis jako Sandi Furness

Ranní show • Svědectví • Apple TV+ • Media Res ve spojení s Apple Marcia Gay Harden jako Maggie Brener

Euforie • Zůstaň stát jako kolibřík • HBO/HBO Max • HBO ve spolupráci s ADD Content Agency | HORKÉ | TCDY Productions, Dreamcrew, Tiny Goat, A24 a The Reasonable Bunch Martha Kelly jako Laurie

Nástupnictví • Co je potřeba • HBO/HBO Max • HBO ve spolupráci s Project Zeus, HyperObject Industries, Gary Sanchez Productions Sanaa Lathan jako Lisa Arthur

Následnictví • Chiantishire • HBO/HBO Max • HBO ve spolupráci s Project Zeus, HyperObject Industries, Gary Sanchez Productions Harriet Walter jako lady Caroline Collingwood

Squid Game • Gganbu • Netflix • Siren Pictures pro Netflix (VÍTĚZ) Lee You-mi jako Ji-yeong

Vynikající design hlavního názvu

Candy • Hulu • UCP a 20. televize Ronnie Koff, kreativní ředitel Peter Frankfurt, kreativní ředitel Lexi Gunvaldson, redaktor Rob Slychuk, animátor Nader Husseini, animátor Elizabeth Steinberg, návrhářka

Cowboy Bebop • Netflix • Série Netflix ve spolupráci s Tomorrow Studios Karin Fong, kreativní ředitelka Kiyoon Nam, designér/animátor James Gardner, designér/animátor Merrill Hall, designér/animátor Kathy Liang, návrhářka Lexi Gunvaldson, redaktor

Foundation • Apple TV+ • Skydance Television pro Apple Ronnie Koff, kreativní ředitel Zach Kilroy, redaktor Danil Krivoruchko, animátor/3D umělec James Gardner, designér Brandon Savoy, designér Nicole DiLeo, návrhářka

Lisey's Story • Apple TV+ • Bad Robot / Warner Bros. Television ve spojení s Apple Karin Fong, ředitelka Osbert Parker, ředitel Henry Chang, hlavní designér/animátor Merrill Hall, animátor Russ Gautier, animátor Lexi Gunvaldson, redaktor

Only Murders In The Building • Hulu • 20th Television Lisa Bolan, kreativní ředitelka Tnaya Witmer, návrhářka Laura Perez, návrhářka James Hurlburt, animátor Evan Larimore, animátor Jahmad Rollins, animátor

Pachinko • Apple TV+ • Media Res / Blue Marble Pictures ve spolupráci s Apple Angus Wall, kreativní ředitel Nadia Tzuo, kreativní ředitelka Florian Hoffmeister, kameraman Ante Cheng, kameraman Nathaniel Park, vedoucí redaktor Lucy Kim, hlavní animátor

Odstupné • Apple TV+ • Endeavour Content / Red Hour Productions ve spolupráci s Apple (VÍTĚZ) Oliver Latta, režisér/kreativní ředitel/umělecký ředitel/střihač/animátor/3D umělec Teddy Blanks, typograf/typografická animace

Vynikající úprava vícekamerových snímků pro komediální seriál

Call Me Kat • Call Me By My Middle Name • FOX • That’s Wonderful Productions, Sad Clown Productions a BBC Studios ve spolupráci s Warner Bros. Television a FOX Entertainment Pam Marshall, redaktor

Jak jsem poznal vašeho otce • Načasování je všechno • Hulu • 20. televize (VÍTĚZ) Sue Federman, ACE, editor

Vynikající hudební kompozice pro limitovanou nebo antologickou sérii, film nebo speciální (původní dramatická partitura)

1883 • 1883 • Paramount+ • Linson Entertainment, Bosque Ranch Productions, 101 Studios, MTV Entertainment Studios Brian Tyler, skladatel Breton Vivian, skladatel

Moon Knight • Asylum • Disney+ • Marvel Studios Hisham Nazih, skladatel

Station Eleven • Unbroken Circle • HBO/HBO Max • HBO Max uvádí produkci Paramount Television Studios ve spolupráci s Tractor Beam Productions, Shadowfox Productions, Stone Village Television, Inc., Pacesetter Productions a Super Frog Dan Romer, skladatel

Velmi britský skandál • Episode 1 • Prime Video • Blueprint Television, Ltd. a Amazon Studios Nathan Barr, skladatel

The White Lotus • Mysterious Monkeys • HBO/HBO Max • HBO ve spojení s Rip Cord, The District a Hallogram (VÍTĚZ) Cristobal Tapia de Veer, skladatel

Vynikající hudební kompozice pro seriál (původní dramatická partitura)

Letuška • Festival ledových soch v Reykjavíku je v tomto období krásný • HBO/HBO Max • HBO Max ve spolupráci s Berlanti Productions, Yes, Norman Productions a Warner Bros. Television Blake Neely, skladatel

Loki • Glorious Purpose • Disney+ • Marvel Studios Natalie Holt, skladatelka

Only Murders In The Building • The Boy From 6B • Hulu • 20th Television Siddhártha Khosla, skladatel

Schmigadoon! • Schmigadoon! • Apple TV+ • Broadway Video / Universal Television ve spojení se společností Apple Christopher Willis, skladatel

Odstupné • My jsme • Apple TV+ • Endeavour Content / Red Hour Productions ve spolupráci s Apple (VÍTĚZ) Theodore Shapiro, skladatel

Následnictví • Chiantishire • HBO/HBO Max • HBO ve spolupráci s Project Zeus, HyperObject Industries, Gary Sanchez Productions Nicholas Britell, skladatel

Vynikající hudební dozor

Better Call Saul • Black And Blue • AMC • High Bridge, Crystal Diner, Gran Via Productions a Sony Pictures Television Thomas Golubić, hudební dozor

Euforie • Snažím se dostat do nebe, než zavřou dveře • HBO/HBO Max • HBO ve spolupráci s ADD Content Agency | HORKÉ | TCDY Productions, Dreamcrew, Tiny Goat, A24 a The Reasonable Bunch Jen Malone, vedoucí hudby Adam Leber, hudební dozor

The Marvelous Mrs. Maisel • Jak se dostanete do Carnegie Hall? • Prime Video • Amazon Studios Robin Urdang, hudební dozor

Ozark • Bratranec smrti • Netflix • MRC pro Netflix Gabe Hilfer, vedoucí hudby

Stranger Things • Kapitola čtvrtá: Dear Billy • Netflix • Monkey Massacre Productions & 21 Laps Entertainment pro Netflix (VÍTĚZ) Nora Felder, vedoucí hudby

The White Lotus • Odjezdy • HBO/HBO Max • HBO ve spolupráci s Rip Cord, The District a Hallogram Janet Lopez, vedoucí hudby

Vynikající originální hudba hlavního názvu

Loki • Disney+ • Marvel Studios Natalie Holt, skladatelka

Only Murders In The Building • Hulu • 20th Television Siddhártha Khosla, skladatel

Odstupné • Apple TV+ • Endeavour Content / Red Hour Productions ve spolupráci s Apple Theodore Shapiro, skladatel

Squid Game • Netflix • Siren Pictures pro Netflix Jung Jae-il, Skládání

The White Lotus • HBO/HBO Max • HBO ve spolupráci s Rip Cord, The District a Hallogram (VÍTĚZ) Cristobal Tapia de Veer, skladatel

Vynikající původní hudba a texty

Euforie • Celý život mé srdce toužilo po věci, kterou nedokážu pojmenovat / Název písně: Elliot’s Song • HBO/HBO Max • HBO ve spolupráci s ADD Content Agency | HORKÉ | TCDY Productions, Dreamcrew, Tiny Goat, A24 a The Reasonable Bunch Labrinth, hudba a texty Mužda Zemar-McKenzie, texty písní Zendaya, Text písně

Euforie • Vy, kteří nevidíte, myslete na ty, kteří mohou / Název písně: Jsem unavený • HBO/HBO Max • HBO ve spojení s ADD Content Agency | HORKÉ | TCDY Productions, Dreamcrew, Tiny Goat, A24 a The Reasonable Bunch Labrinth, hudba a texty Zendaya, Text písně Sam Levinson, texty písní

The Marvelous Mrs. Maisel • Jak tiše žvýkat a působit na lidi / Název písně: Možná Monica • Prime Video • Amazon Studios Thomas Mizer, hudba a texty Curtis Moore, hudba a texty

Schmigadoon! • Schmigadoon! / Název písně: Corn Puddin‘ • Apple TV+ • Broadway Video / Universal Television ve spojení s Apple (VÍTĚZ) Cinco Paul, hudba a texty

This Is Us • Den svatby / Název písně: The Forever Now • NBC • 20th Television Siddhártha Khosla, Hudba Taylor Goldsmith, texty písní

Vynikající dobový a/nebo charakterový účes

Bridgerton • Vikomt, který mě miloval • Netflix • Originální série Netflix ve spolupráci s shondalandmedia (VÍTĚZ) Erika Okvist, vlasová designérka Jenny Rhodes-McLean, klíčová kadeřnice Sim Camps, další kadeřník

První dáma • See Saw • Showtime • SHOWTIME Presents, Lionsgate Pictures, Welle Entertainment, Pathless Woods Productions Inc. Colleen LaBaff, vedoucí kadeřnice oddělení Louisa Anthony, vedoucí kadeřnice oddělení Lawrence Davis, vedoucí kadeřníka oddělení Julie Kendrick, osobní kadeřník Robert Wilson, klíčový kadeřník Jamika Wilson, osobní kadeřnice Evelyn Roach, další kadeřník Jaime Leigh McIntosh, osobní kadeřník

The Marvelous Mrs. Maisel • Jak se dostanete do Carnegie Hall? • Prime Video • Amazon Studios Kimberley Spiteri, vedoucí kadeřnice oddělení Barbara Dally, klíčová kadeřnice Daniel Koye, kadeřník

Pam & Tommy • Jane Fonda • Hulu • Hulu, Annapurna Television, Point Grey Pictures Barry Lee Moe, vedoucí kadeřník oddělení Erica Adams, asistentka vedoucího kadeřníka oddělení George Guzman, kadeřník Helena Cepeda, další kadeřnice

Stranger Things • Kapitola sedmá: Masakr v Hawkins Lab • Netflix • Monkey Massacre Productions & 21 Laps Entertainment pro Netflix Sarah Hindsgaul, vedoucí kadeřnice oddělení Katrina Suhre, hlavní kadeřník oddělení Brynn Berg, hlavní kadeřník oddělení Dena Gibson, klíčová kadeřnice Jamie Freeman, holič Tariq Nevar, osobní kadeřník Chase Heard, klíčový kadeřník Charles Grico, kadeřník

Vynikající dobový a/nebo charakterový make-up (neprotetický)

První dáma • Prasklý hrnec • Showtime • SHOWTIME Presents, Lionsgate Pictures, Welle Entertainment, Pathless Woods Productions Inc. Carol Rasheed, maskérka vedoucí oddělení Sergio Lopez-Rivera, osobní make-up umělec Valli O’Reilly, osobní make-up umělkyně Chauntelle Langston, klíčová make-up umělkyně Milene Melendez, klíčová vizážistka

The Marvelous Mrs. Maisel • Jak se dostanete do Carnegie Hall? • Prime Video • Amazon Studios Patricia Regan, vedoucí maskérky oddělení Claus Lulla, klíčový vizážista Margot Boccia, vizážistka Tomasina Smith, maskérka Michael Laudati, vizážista Roberto Baez, vizážista Alberto Machuca, vizážista

Pam & Tommy • Jane Fonda • Hulu • Hulu, Annapurna Television, Point Grey Pictures David Williams, vedoucí maskérky oddělení (VÍTĚZ) Jennifer Aspinall, klíčová vizážistka Jason Collins, Special Makeup Effects Artist Abby Lyle Clawson, maskérka Mo Meinhart, vizážistka Dave Snyder, vizážista Bill Myer, vizážista Victor Del Castillo, vizážista

Star Trek: Picard • Hide And Seek • Paramount+ • CBS Studios ve spolupráci s Secret Hideout a Roddenberry Entertainment Silvina Knight, asistentka vedoucího maskérky oddělení Tanya Cookingham, klíčová vizážistka Maskérka Peter De Oliveira Allyson Carey, vizážistka Hanny Eisen, vizážistka

Stranger Things • Kapitola druhá: Vecna's Curse • Netflix • Monkey Massacre Productions & 21 Laps Entertainment pro Netflix Amy L. Forsythe, vedoucí maskérky oddělení Devin Morales, hlavní maskérka oddělení Leo Satkovich, klíčový vizážista Nataleigh Verrengia, klíčová vizážistka Rocco Gaglioti Jr., maskérka Lisa Poe, vizážistka Benji Dove, maskérka Jan Rooney, maskérka

Ext A Dobové kostýmy

Angelyne • Glow In The Dark Queen Of The Universe • Peacock • UCP ve spolupráci s Esmail Corp, Anonymous Content, Composition 8 a The Hollywood Reporter Danny Glicker, kostýmní výtvarník Jessica Fasman, vedoucí kostýmů Adam Girardet, asistent kostýmního výtvarníka

Bridgerton • Harmony • Netflix • Netflix Original Series ve spojení s shondalandmedia Sophie Canale, kostýmní výtvarnice Dougie Hawkes, asistent kostýmního výtvarníka Sarah June Mills, asistentka kostýmního výtvarníka Charlotte Armstrong, asistentka kostýmního výtvarníka Sanaz Missaghian, vedoucí kostýmů Kevin Pratten-Stone, vedoucí kostýmů

První dáma • Prasklý hrnec • Showtime • SHOWTIME Presents, Lionsgate Pictures, Welle Entertainment, Pathless Woods Productions Inc. Signe Sejlund, kostýmní výtvarnice Felicia Jarvis, spolutvůrce kostýmů Matthew Hemesath, spolutvůrce kostýmů Paula Truman, vedoucí kostýmů Stephen Oh, vedoucí kostýmů Jessica Trejos, asistentka kostýmního výtvarníka

The Great • Seven Days • Hulu • Hulu, Civic Center Media, MRC (VÍTĚZ) Sharon Long, kostýmní výtvarnice Viveene Campbell, vedoucí kostýmů Anna Cavaliere, asistentka kostýmního výtvarníka Bobbie Edwards, asistent kostýmního výtvarníka

The Marvelous Mrs. Maisel • Maisel vs. Lennon: The Cut Contest • Prime Video • Amazon Studios Donna Zakowska, kostýmní výtvarnice Moria Sine Clinton, asistentka kostýmního výtvarníka Ben Philipp, asistent kostýmního výtvarníka Ginnie Patton, vedoucí kostýmů Dan Hicks, vedoucí kostýmů Mikita Thompson, vedoucí kostýmů

Vynikající produkční design pro současný narativní program (jedna hodina nebo více)

Letuška • Vidět dvojníka • HBO/HBO Max • HBO Max ve spolupráci s Berlanti Productions, Yes, Norman Productions a Warner Bros. Television Nina Ruscio, produkční designérka Josh Lusby, umělecký ředitel Mari Lappalainen, umělecká ředitelka Matt Callahan, dekoratér

Ozark • Začátek konce • Nechte velký svět Spin • Posvěcený • Netflix • MRC pro Netflix David Bomba, produkční designér Sean Ryan Jennings, umělecký ředitel Kim Leoleis, dekoratér kulis

Oddělení • Dobré zprávy o pekle • Apple TV+ • Obsah Endeavour / Red Hour Productions ve spolupráci s Apple Jeremy Hindle, produkční designér Nick Francone, produkční designér Angelica Borrero-Fortier, umělecká ředitelka Andrew Baseman, dekoratér

Squid Game • Gganbu • Netflix • Siren Pictures pro Netflix (VÍTĚZ) Chae Kyoung-sun, produkční designér Gim En-jee, umělecký ředitel Kim Čong-gon, dekoratér souprav

Následnictví • Příliš mnoho narozenin • HBO/HBO Max • HBO ve spolupráci s Project Zeus, HyperObject Industries, Gary Sanchez Productions Stephen H. Carter, produkční designér Marci Mudd, umělecká ředitelka George DeTitta, Jr., dekoratér kulis

The White Lotus • HBO/HBO Max • HBO ve spolupráci s Rip Cord, The District a Hallogram Laura Fox, produkční designérka Charles Varga, umělecký ředitel Jennifer Lukehart, dekoratérka kulis

Vynikající produkční design pro narativní období nebo fantasy program (hodinu nebo více)

The Gold Age • Never The New • HBO/HBO Max • HBO ve spolupráci s Universal Television a Neamo Film and Television (VÍTĚZ) Bob Shaw, produkční designér Larry Brown, umělecký ředitel Laura Ballinger Gardner, umělecká ředitelka Regina Graves, dekoratérka souprav

The Great • Svatba • Hulu • Hulu, Civic Center Media, MRC Francesca di Mottola, produkční designérka Emma Painter, umělecká ředitelka Monica Alberte, dekoratérka souprav

Loki • Glorious Purpose • Disney+ • Marvel Studios Kasra Farahani, produkční designérka Natasha Gerasimova, umělecká ředitelka Claudia Bonfe, dekoratérka souprav

The Marvelous Mrs. Maisel • Maisel vs. Lennon: The Cut Contest • Jak se dostanete do Carnegie Hall? • Prime Video • Amazon Studios Bill Groom, produkční designér Neil Prince, umělecký ředitel Ellen Christiansen, dekoratérka kulis

Stranger Things • Kapitola sedmá: Masakr v Hawkins Lab • Netflix • Monkey Massacre Productions & 21 Laps Entertainment pro Netflix Chris Trujillo, produkční designér Sean Brennan, umělecký ředitel Jess Royal, dekoratér

Vynikající produkční design pro narativní program (půlhodinový)

Bob Hearts Abishola • Bowango • CBS • Chuck Lorre Productions, Inc. ve spolupráci s Warner Bros. Television Francoise Cherry-Cohen, produkční designérka Gail L. Russell, umělecká ředitelka Ann Shea, dekoratérka setů

Emily In Paris • Kuchař, zloděj, její duch a jeho milenec • Vůně a citlivost • Francouzská revoluce • Netflix • MTV Entertainment Studios, Darren Star Productions a Jax Media pro Netflix Anne Seibel, produkční designérka Benoît Tételin, umělecký ředitel Christelle Maisonneuve, dekoratérka kulis

Hacks • Trust The Process • HBO/HBO Max • Universal Television ve spolupráci s Paulilu, First Thought Productions, Fremulon Productions, 3 Arts Entertainment Alec Contestabile, produkční designér Rob Tokarz, umělecký ředitel Jennifer Lukehart, dekoratérka kulis

Only Murders In The Building • True Crime • Hulu • 20th Television (WINNER) Curt Beech, produkční designér Jordan Jacobs, umělecký ředitel Rich Murray, dekoratér

Schmigadoon! • Schmigadoon! • Apple TV+ • Broadway Video / Universal Television ve spojení se společností Apple Bo Welch, produkční designér Don Macaulay, umělecký ředitel Carol Lavallee, dekoratérka souprav

Ted Lasso • Beard After Hours • Apple TV+ • Apple představuje Doozer Production ve spolupráci s Warner Bros. Television a Universal Television Paul Cripps, produkční designér Stacey Dickinson, umělecká ředitelka Kate Goodmanová, dekoratérka kulis

United States Of Al • Kiss/Maach • Rozvod/Talaq • Sock/Jeraab • CBS • Chuck Lorre Productions, Inc. ve spolupráci s Warner Bros. Television Daren Janes, produkční designér Susan Mina Eschelbach, dekoratérka kulis

Vynikající protetický make-up

Angelyne • Glow In The Dark Queen Of The Universe • Peacock • UCP ve spolupráci s Esmail Corp, Anonymous Content, Composition 8 a The Hollywood Reporter Vincent Van Dyke, protetický designér Kate Biscoe, vedoucí oddělení speciálních kosmetických efektů Mike Mekash, Special Makeup Effects Artist Abby Lyle Clawson, klíčová make-up umělkyně Chris Burgoyne, klíčový vizážista

Gaslit • Final Days • STARZ • UCP ve spojení s Esmail Corp, Anonymous Content, Red Om Films, The Slate Group Kazu Hiro, protetický designér Vincent Van Dyke, protetický designér Richard Redlefsen, Special Makeup Effects Artist Christopher Nelson, Special Makeup Effects Artist Michael Ornelaz, Special Makeup Effects Artist Kelly Golden, umělec speciálních make-up Effects

Obžaloba: American Crime Story • The Wilderness • FX • 20th Television and FX Productions Justin Raleigh, protetický designér Greg Cannom, protetický designér Thom Floutz, umělec speciálních make-upových efektů Chris Hampton, Special Makeup Effects Artist Kelly Golden, umělec speciálních make-up Effects

Star Trek: Picard • Hide And Seek • Paramount+ • CBS Studios ve spolupráci s Secret Hideout a Roddenberry Entertainment James Mackinnon, vedoucí oddělení speciálních kosmetických efektů Vincent Van Dyke, protetický designér Kevin Kirkpatrick, asistent vedoucího oddělení speciálních make-up efektů Hugo Villasenor, umělec speciálních make-upů Bianca Appice, umělkyně pro speciální make-up Effects Neville Page, protetický designér Toryn Reed, umělkyně speciálních make-upových efektů Ralis Kahn, umělec speciálních make-upů

Stranger Things • Kapitola čtvrtá: Dear Billy • Netflix • Monkey Massacre Productions & 21 Laps Entertainment pro Netflix (VÍTĚZ) Barrie Gower, vedoucí oddělení speciálních kosmetických efektů Duncan Jarman, vedoucí oddělení speciálních kosmetických efektů Mike Mekash, Special Makeup Effects Artist Eric Garcia, Special Makeup Effects Artist Nix Herrera, umělec speciálních make-upových efektů Patt Foad, umělec speciálních make-up Effects Paula Eden, umělkyně speciálních make-upových efektů

Vynikající jednokamerová úprava snímků pro komediální seriál

Barry • začíná nyní • HBO/HBO Max • HBO ve spolupráci s Alecem Bergem a Hanarplym Ali Greer, redaktor (VÍTĚZ)

Hacks • There Will Be Blood • HBO/HBO Max • Universal Television ve spolupráci s Paulilu, First Thought Productions, Fremulon Productions, 3 Arts Entertainment Jessica Brunetto, redaktorka

Nejistá • Možnosti, dobře?! • HBO/HBO Max • HBO ve spolupráci s Hoorae, A Penny For Your Thoughts Entertainment a 3 Arts Entertainment Babe Erb, ACE, vydavatel

Only Murders In The Building • Fan Fiction • Hulu • 20th Television JoAnne Marie Yarrowová, ACE, redaktorka

Only Murders In The Building • Open And Shut • Hulu • 20th Television Julie Monroe, redaktorka

Ted Lasso • Žádné svatby a pohřeb • Apple TV+ • Apple představuje Doozer Production ve spolupráci s Warner Bros. Television a Universal Television AJ. Catoline, ACE, redaktor Alex Szabo, další redaktor

Ted Lasso • Rainbow • Apple TV+ • Apple představuje Doozer Production ve spolupráci s Warner Bros. Television a Universal Television Melissa McCoy, ACE, redaktorka

Vynikající jednokamerový střih pro dramatický seriál

Euforie • Divadlo a jeho dvojník • HBO/HBO Max • HBO ve spolupráci s ADD Content Agency | HORKÉ | TCDY Productions, Dreamcrew, Tiny Goat, A24 a The Reasonable Bunch (VÍTĚZ) Laura Zempel, redaktorka Julio C. Perez IV, ACE, editor Nikola Boyanov, redaktor Aaron I. Butler, ACE, další editor

Odstupné • Navěky • Apple TV+ • Endeavour Content / Red Hour Productions ve spolupráci s Apple Erica Freed Marker, ACE, editor Geoffrey Richman, ACE, editor

Odstupné • My jsme • Apple TV+ • Endeavour Content / Red Hour Productions ve spolupráci s Apple Geoffrey Richman, ACE, editor

Squid Game • Gganbu • Netflix • Siren Pictures pro Netflix Nam Na-young, redaktor

Stranger Things • Kapitola čtvrtá: Dear Billy • Netflix • Monkey Massacre Productions & 21 Laps Entertainment pro Netflix Dean Zimmerman, ACE, redaktor Casey Cichocki, další redaktor

Následnictví • All The Bells Say • HBO/HBO Max • HBO ve spolupráci s Project Zeus, HyperObject Industries, Gary Sanchez Productions Ken Eluto, ACE, redaktor Ellen Tam, další redaktor

Následnictví • Chiantishire • HBO/HBO Max • HBO ve spolupráci s Project Zeus, HyperObject Industries, Gary Sanchez Productions Jane Rizzo, redaktorka

Vynikající úprava snímků s jedním fotoaparátem pro limitovanou nebo antologickou sérii nebo film

Dopesick • Black Box Warning • Hulu • 20th Television, Danny Strong Productions, John Goldwyn Productions, The Littlefield Company C. Chi-yoon Chung, redaktor

Dopesick • First Bottle • Hulu • 20th Television, Danny Strong Productions, John Goldwyn Productions, The Littlefield Company Douglas Crisis, ACE, redaktor

Pam & Tommy • Miluji tě, Tommy • Hulu • Hulu, Annapurna Television, Point Grey Pictures Tatiana S. Riegel, ACE, editor

Station Eleven • Unbroken Circle • HBO/HBO Max • HBO Max uvádí produkci Paramount Television Studios ve spolupráci s Tractor Beam Productions, Shadowfox Productions, Stone Village Television, Inc., Pacesetter Productions a Super Frog David Eisenberg, redaktor Anna Hauger, ACE, redaktorka Anthony McAfee, redaktor Yoni Reiss, redaktor

The White Lotus • Odjezdy • HBO/HBO Max • HBO ve spolupráci s Rip Cord, The District a Hallogram (VÍTĚZ) John M. Valerio, ACE, vydavatel

The White Lotus • Mysterious Monkeys • HBO/HBO Max • HBO ve spolupráci s Rip Cord, The District a Hallogram Heather Persons, redaktor

Vynikající střih zvuku pro komediální nebo dramatický seriál (půlhodinový) a animovaný

Arcane • Když se tyto zdi zřítí • Netflix • A Riot Games a Fortiche Production pro Netflix Brad Beaumont, MPSE, spoludozorující zvukový editor / zvukový designér Eliot Connors, MPSE, spoludozorující zvukový editor / zvukový designér Shannon Beaumont, editor ADR / dialogu Alex Ephraim, MPSE, Foley Editor Alexander Temple, hudební redaktor Alex Seaver, hudební redaktor Dan O'Connell, umělec Foley John Cucci, Foley Artist

Barry • začíná hned • HBO/HBO Max • HBO ve spolupráci s Alecem Bergem a Hanarplym (VÍTĚZ) Sean Heissinger, spoludozorující zvukový editor Matthew E. Taylor, spoludozorující zvukový editor John Creed, editor dialogu Rickley W. Dumm, MPSE, zvukový designér Clay Weber, zvukový editor Darrin Mann, zvukový editor Michael Brake, MPSE, hudební redaktor Alyson Dee Moore, Foley Artist Chris Moriana, Foley Artist

Cobra Kai • The Rise • Netflix • Sony Pictures Television pro Netflix Patrick Hogan, vedoucí zvuku Daniel Salas, zvukový redaktor Jesse Pomeroy, zvukový editor Gary DeLeone, zvukový editor Nick Papalia, zvukový editor Andres Locsey, hudební redaktor Mitchell Kohen, umělec Foley

Láska, smrt + roboti • V klenutých sálech pohřben • Netflix • Blur Studio pro Netflix Brad North, MPSE, spoludozorující zvukový editor Craig Henighan, MPSE, spoludozorující zvukový editor Antony Zeller, redaktor Foley Jeff Charbonneau, hudební redaktor Zane Bruce, Foley Artist Lindsay Pepper, umělec Foley

Ted Lasso • Beard After Hours • Apple TV+ • Apple představuje Doozer Production ve spolupráci s Warner Bros. Television a Universal Television Brent Findley, MPSE, spoludozorující zvukový editor Bernard Weiser, MPSE, spoludozorující zvukový editor Ashley Harvey, editor dialogu Kip Smedley, editor zvukových efektů Mark Cleary, editor zvukových efektů Jordan McClain, redaktor Foley Sharyn Gersh, MPSE, hudební editor Richard David Brown, hudební redaktor Sanaa Kelley, umělec Foley Matt Salib, umělec Foley

Co děláme ve stínu • Útěk • FX • FX Productions Steffan Falesitch, vedoucí zvuku Chris Kahwaty, MPSE, editor dialogu David Barbee, MPSE, zvukový editor John Guentner, redaktor Foley Sam Lewis, redaktor Foley Steve Griffen, hudební redaktor Ellen Heuer, Foley Artist

Vynikající střih zvuku pro komediální nebo dramatický seriál (jedna hodina)

Better Call Saul • Carrot And Stick • AMC • High Bridge, Crystal Diner, Gran Via Productions a Sony Pictures Television Nick Forshager, spoludozorující zvukový editor Kathryn Madsen, spoludozorující zvuková redaktorka Jane Boegel, redaktorka dialogu Matt Temple, editor zvukových efektů Marc Glassman, editor zvukových efektů Jeff Cranford, redaktor Foley Jason Tregoe Newman, hudební redaktor Gregg Barbanell, umělec Foley Alex Ullrich, Foley Artist

The Book Of Boba Fett • Chapter 6: From The Desert Comes A Stranger • Disney+ • Lucasfilm Ltd. Matthew Wood, spoludozorující zvukový editor Bonnie Wild, spoludozorující zvuková redaktorka David Acord, zvukový designér Angela Ang, zvuková redaktorka Ryan Cota, zvukový editor Benjamin A. Burtt, zvukový editor David Collins, zvukový editor Alyssa Nevarez, zvuková redaktorka Stephanie McNally, hudební redaktorka Margie O'Malley, umělec Foley Andrea Gard, Foley Artist Sean England, Foley Artist

Loki • Journey Into Mystery • Disney+ • Marvel Studios Matthew Wood, spoludozorující zvukový editor David Acord, spoludozorující zvukový editor David Farmer, zvukový designér Brad Semenoff, zvukový editor Steve Slanec, Sound Editor Kyrsten Mate, zvukový editor Adam Kopald, zvukový redaktor Joel Raabe, zvukový editor Anele Onyekwere, hudební redaktor Ed Hamilton, hudební redaktor Nashia Wachsman, hudební redaktor Shelley Roden, Foley Artist John Roesch, Foley Artist

Star Trek: Picard • Penance • Paramount+ • CBS Studios ve spolupráci s Secret Hideout a Roddenberry Entertainment Matthew E Taylor, spoludozorující zvukový editor Michael Schapiro, spoludozorující zvukový editor Sean Heissinger, editor dialogu Alex Pugh, zvukový editor Clay Weber, redaktor Foley John Sanacore, redaktor Foley Ben Schor, hudební redaktor Katherine Harper, Foley Artist Ginger Geary, umělec Foley

Stranger Things • Kapitola sedmá: Masakr v Hawkins Lab • Netflix • Monkey Massacre Productions & 21 Laps Entertainment pro Netflix (VÍTĚZ) Craig Henighan, MPSE, spoludozorující zvukový editor Will Files, MPSE, spolukontrolující zvukový editor Ryan Cole, zvukový editor Korey Pereira, MPSE, zvukový editor Angelo Palazzo, MPSE, zvukový editor Katie Halliday, MPSE, zvukový editor Ken McGill, MPSE, Foley Publisher Steven Baine, umělec Foley David Klotz, hudební redaktor Lena Glikson-Nezhelskaya, hudební redaktorka

Vynikající střih zvuku pro limitovanou nebo antologickou sérii nebo film

American Horror Story: Double Feature • Gaslight • FX • 20th Television Christian Buenaventura, MPSE, vedoucí zvukového editoru Steve M. Stuhr, editor dialogu David Beadle, editor dialogu Tim Cleveland, editor zvukových efektů Zheng Jia, editor zvukových efektů Samuel Munoz, redaktor Foley Sean McGuire, hudební redaktor Noel Vought, umělec Foley

Gaslit • Year Of The Rat • STARZ • UCP ve spojení s Esmail Corp, Anonymní obsah, Red Om Films, The Slate Group Kevin Buchholz, spoludozorující zvukový editor Stefani Feldman, spoludozorující zvuková redaktorka Sang Kim, editor dialogu Dan Kremer, editor zvukových efektů Adam Parrish King, editor zvukových efektů Sam Munoz, redaktor Foley Jordan Aldinger, redaktor Foley Ben Zales, hudební redaktor Chris Rummel, hudební redaktor Jacob McNaughton, Foley Artist Noel Vought, umělec Foley

Půlnoční mše • Kniha VII: Odhalení • Netflix • Neohrožené obrázky pro Netflix Trevor Gates, spoludozorující zvukový editor Jonathan Wales, spoludozorující zvukový editor Kristen Hirlinger, redaktorka dialogu Jason Dotts, editor dialogu / ADR Michael Baird, editor dialogu / ADR Paul Knox, editor zvukových efektů Russell Topal, editor zvukových efektů James Miller, editor zvukových efektů Matthew Thomas Hall, editor zvukových efektů Mark Coffey, editor zvukových efektů Amy Barber, redaktor Foley Julia Huberman, redaktorka Foley Brett „Snacky“ Pierce, hudební redaktor Ben Parker, umělec Foley Jonathan Bruce, Foley Artist

Moon Knight • Bohové a příšery • Disney+ • Marvel Studios (VÍTĚZ) Bonnie Wild, spoludozorující zvuková redaktorka Mac Smith, spoludozorující zvukový editor Kimberly Patrick, zvuková redaktorka Vanessa Lapato, zvuková redaktorka Matt Hartman, zvukový editor Teresa Eckton, zvuková redaktorka Tim Farrell, zvukový editor Leo Marcil, zvukový editor Joel Raabe, zvukový editor Ian Chase, zvukový editor Anele Onyekwere, hudební redaktor Stephanie Lowry, hudební redaktorka Carl Sealove, hudební redaktor Dan O'Connell, umělec Foley John Cucci, MPSE, Foley Artist

Station Eleven • Wheel Of Fire • HBO/HBO Max • HBO Max uvádí produkci Paramount Television Studios ve spolupráci s Tractor Beam Productions, Shadowfox Productions, Stone Village Television, Inc., Pacesetter Productions a Super Frog Bradley North, MPSE, zvukový dozor Tiffany S. Griffith, editor dialogu Chuck Michael, editor zvukových efektů Matt Manselle, redaktor Foley Matt Telsey, redaktor Foley Lodge Worster, hudební redaktor Brian Straub, umělec Foley

Vynikající mix zvuku pro komediální nebo dramatický seriál (půlhodinový) a animovaný

Barry • všechny omáčky • HBO/HBO Max • HBO ve spolupráci s Alecem Bergem a Hanarplym Elmo Ponsdomenech, CAS, Mixér pro nahrávání Teddy Salas, Mix pro nahrávání pro nahrávání Scott Harber, CAS, výrobní mixer

Omezte své nadšení • IRASSHAIMASE! • HBO/HBO Max • HBO Earl Martin, Re-Recording Mixer Chuck Buch, CAS, výrobní mixér Michael Miller, ADR Mixer

Hacks • Kapitánova žena • HBO/HBO Max • Universal Television ve spolupráci s Paulilu, First Thought Productions, Fremulon Productions, 3 Arts Entertainment John W. Cook II, Re-Recording Mixer Ben Wilkins, Re-Recording Mixer Jim Lakin, CAS, výrobní mixer

Only Murders In The Building • The Boy From 6B • Hulu • 20th Television (WINNER) Lindsey Alvarez, mixážní pult pro nahrávání Mathew Waters, CAS, Re-Recording Mixer Joseph White Jr., CAS, výrobní mixer Alan DeMoss, Scoring Mixer

Ted Lasso • Rainbow • Apple TV+ • Apple představuje Doozer Production ve spolupráci s Warner Bros. Television a Universal Television Ryan Kennedy, Re-Recording Mixer Sean Byrne, Re-Recording Mixer David Lascelles, produkční mixer Arno Stephanian, Foley Mixer

Co děláme ve stínu • Kasino • FX • FX Productions Diego Gat, CAS, Re-Recording Mixer Sam Ejnes, Re-Recording Mixer Rob Beal, produkční mixer

Vynikající mix zvuku pro komediální nebo dramatický seriál (jedna hodina)

Better Call Saul • Carrot And Stick • AMC • High Bridge, Crystal Diner, Gran Via Productions a Sony Pictures Television Larry Benjamin, CAS, Re-Recording Mixer Kevin Valentine, Re-Recording Mixer Phillip W. Palmer, CAS, výrobní mixer

Euforie • Zůstaň stát jako kolibřík • HBO/HBO Max • HBO ve spolupráci s ADD Content Agency | HORKÉ | TCDY Productions, Dreamcrew, Tiny Goat, A24 a The Reasonable Bunch Anne Jimkes-Root, Re-Recording Mixer Chris David, Re-Recording Mixer Austin Roth, Re-Recording Mixer Sean O'Malley, produkční mixer

The Marvelous Mrs. Maisel • Jak se dostanete do Carnegie Hall? • Prime Video • Amazon Studios Ron Bochar, Re-Recording Mixer Mathew Price, CAS, výrobní mixér George A. Lara, Foley Mixer Stewart Lerman, bodovací mixér

Ozark • Sanctified • Netflix • MRC pro Netflix Larry Benjamin, CAS, Re-Recording Mixer Kevin Valentine, Re-Recording Mixer Akira Fukasawa, produkční mixer Amy Barber, Foley Mixer

Stranger Things • Kapitola sedmá: Masakr v Hawkins Lab • Netflix • Monkey Massacre Productions & 21 Laps Entertainment pro Netflix (VÍTĚZ) Will Files, CAS, Re-Recording Mixer Mark Paterson, Re-Recording Mixer Craig Henighan, CAS, Re-Recording Mixer Michael P. Clark, CAS, výrobní mixer

Následnictví • Příliš mnoho narozenin • HBO/HBO Max • HBO ve spolupráci s Project Zeus, HyperObject Industries, Gary Sanchez Productions Nicholas Renbeck, Re-Recording Mixer Andy Kris, Re-Recording Mixer Ken Ishii, produkční mixer

Vynikající mix zvuku pro limitovanou nebo antologickou sérii nebo film

Dopesick • Pseudo-Addiction • Hulu • 20th Television, Danny Strong Productions, John Goldwyn Productions, The Littlefield Company Nick Offord, Re-Recording Mixer Ryan Collins, mixážní pult pro nahrávání Jay Meagher, CAS, výrobní mixer

Gaslit • Final Days • STARZ • UCP ve spojení s Esmail Corp, Anonymous Content, Red Om Films, The Slate Group John W. Cook II, Re-Recording Mixer Ben Wilkins, Re-Recording Mixer Devendra Cleary, CAS, výrobní mixer

Moon Knight • Bohové a příšery • Disney+ • Marvel Studios Bonnie Wild, Re-Recording Mixer Scott R. Lewis, Re-Recording Mixer Csaba Tamás, produkční mixer Scott Michael Smith, Score Mixer

Pam & Tommy • The Master Beta • Hulu • Hulu, Annapurna Television, Point Grey Pictures Nick Offord, Re-Recording Mixer Ryan Collins, mixážní pult pro nahrávání Juan Cisneros, CAS, výrobní mixer

The White Lotus • Odjezdy • HBO/HBO Max • HBO ve spolupráci s Rip Cord, The District a Hallogram (VÍTĚZ) Christian Minkler, Re-Recording Mixer Ryan Collins, mixážní pult pro nahrávání Walter Anderson, produkční mixer Jeffrey Roy, mixér ADR

Vynikající speciální vizuální efekty v sezóně nebo filmu

Kniha Boba Fetta • Disney+ • Lucasfilm Ltd. (VÍTĚZ) Richard Bluff, vedoucí vizuálních efektů Abbigail Keller, producent vizuálních efektů Paul Kavanagh, vedoucí animace Cameron Neilson, Assoc. Vedoucí vizuálních efektů Scott Fisher, supervizor speciálních efektů John Rosengrant, supervizor Legacy Effects Enrico Damm, supervizor vizuálních efektů ILM Robin Hackl, supervizor vizuálních efektů Image Engine Landis Fields, vedoucí vizualizace virtuální výroby

Foundation • Apple TV+ • Skydance Television pro Apple Chris MacLean, celkový supervizor VFX Addie Manis, celkový producent VFX Mike Enriquez, supervizor VFX Victoria Keeling, On-Set VFX producent Chris Keller, VFX Supervisor, DNEG Jess Brown, producent VFX, DNEG Nicolas Hernandez, VFX Supervisor, ILP Richard Clegg, VFX Supervisor, Outpost Arnaud Brisebois, VFX supervizor, Rodeo

Lost In Space • Netflix • Legendární pro Netflix Jabbar Raisani, vrchní supervizor vizuálních efektů Terron Pratt, producent vizuálních efektů Troy Davis, vedoucí vizuálních efektů Dirk Valk, dozorce Previs Jed Glassford, inspektor vizuálních efektů při natáčení Niklas Jacobson, vedoucí vizuálních efektů Juri Stanossek, supervizor vizuálních efektů Jared Higgins, vedoucí výroby vizuálních efektů Paul Benjamin, koordinátor speciálních efektů

Stranger Things • Netflix • Monkey Massacre Productions & 21 Laps Entertainment pro Netflix Michael Maher Jr., VFX supervizor Marion Spates, VFX supervizor Jabbar Raisani, VFX supervizor Terron Pratt, VFX producent Ashley J. Ward, přidružený producent VFX Julien Hery, supervizor VFX Niklas Jacobson, VFX supervizor Manolo Mantero, VFX supervizor Neil Eskuri, supervizor VFX

The Witcher • Netflix • Netflix Original Series Dadi Einarsson, hlavní VFX supervizor Gavin Round, celkový producent VFX Bruno Baron, VFX supervizor Matthias Bjarnason, VFX supervizor Sebastien Francoeur, VFX supervizor Aleksandar Pejic, supervizor VFX Oliver Cubbage, supervizor VFX Mateusz Tokarz, VFX supervizor Stefano Pepin, vedoucí SFX produkce

Vynikající speciální vizuální efekty v jedné epizodě

The Man Who Fall To Earth • Hallo, Spaceboy • Showtime • SHOWTIME Presents, CBS Studios Inc., Secret Hideout, Timberman & Beverly, StudioCanal Jason Michael Zimmerman, vedoucí VFX supervizor / supervizující producent Aleksandra Kochoska, hlavní producentka VFX Shawn Ewashko, hlavní VFX koordinátor Simon Carr, supervizor VFX Elizabeth Alvarez, hlavní VFX koordinátor Richard R Reed, VFX Supervisor (Cinesite) Jesper Kjolsrud, VFX Supervisor (Outpost VFX) Anna James, producentka VFX Neal Champion, supervizor SFX

SEE • Rock-a-Bye • Apple TV+ • Chernin Entertainment / Endeavour Obsah ve spojení s Apple Chris Wright, hlavní VFX Supervisor Parker Chehak, Celkový VFX producent Scott Riopelle, On-Set VFX Supervisor Javier Roca, VFX Supervisor (El Ranchito) Tristan Zerafa, supervizor VFX (Pixomondo) Nathan Overstrom, VFX Supervisor (Zoic Studios) Sam O'Hare, VFX Supervisor (Chickenbone FX) Tony Kenny, koordinátor SPFX Tamriko Barda, hlavní VFX koordinátor

Snowpiercer • Beacon For Us All • TNT • TNT ve spolupráci s Tomorrow Studios a CJ Entertainment Geoff Scott, vedoucí vizuálních efektů seriálu Darren Bell, producent série vizuálních efektů Chris Ryan, supervizor vizuálních efektů seriálu a supervizor CG Christine Galvan, manažerka výroby vizuálních efektů série Anita Milias, koordinátorka produkce vizuálních efektů seriálu Jordan Acomba, editor vizuálních efektů řady Jason Snea, Visual Effects Compositor: Series VFX Production Team Hannes Poser, vedoucí vizuálních efektů: Image Engine Jamie Barty, vedoucí vizuálních efektů: FuseFX

Squid Game • VIPS • Netflix • Siren Pictures pro Netflix (VÍTĚZ) Cheong Jai-hoon, VFX supervizor Kang Moon-jung, vedoucí CG (3D) Kim Hye-jin, VFX producent Jo Hyun-jin, vedoucí sestavy Kim Seong-cheol, supervizor matného lakování Lee Jae-bum, vedoucí animace Shin Min-soo, vedoucí CG (2D) Seok Jong-yeon, vedoucí skládání Jun Sung-man, vedoucí skládání

Vikingové: Valhalla • Most • Netflix • Série Netflix / televizní produkce MGM Ben Mossman, supervizor VFX Melanie Callaghan, producentka VFX Vishal Rustgi, VFX producent Troy Tylka, CG školitel Mina Gaued, vedoucí 2D Jorge Perez, vedoucí osvětlení Liz Sui, vedoucí DMP Blayke Nadeau, vedoucí FX Summer Zong, vedoucí aktiv

Vynikající koordinace kaskadérů pro komediální seriál nebo varietní program

Barry • HBO/HBO Max • HBO ve spolupráci s Alecem Bergem a Hanarplym (VÍTĚZ) Wade Allen, koordinátor kaskadérů

Cobra Kai • Netflix • Sony Pictures Television pro Netflix Ken Barefield, koordinátor kaskadérů

Hawkeye • Disney+ • Marvel Studios Heidi Moneymaker, koordinátorka kaskadérů Poledne Orsatti, koordinátor kaskadérů

Peacemaker • HBO/HBO Max • HBO Max ve spolupráci s The Safran Company, Troll Court Entertainment, DC a Warner Bros. Television Wayne Dalglish, koordinátor kaskadérů Gaston Morrison, koordinátor kaskadérů

The Righteous Gemstones • HBO/HBO Max • HBO ve spolupráci s Rough House John Copeman, koordinátor kaskadérů

Co děláme ve stínu • FX • FX Productions Tig Fong, koordinátor kaskadérů JF Lachapelle, koordinátor kaskadérů

Vynikající koordinace kaskadérů pro dramatický seriál, limitovaný nebo antologický seriál nebo film

Černá listina • NBC • Sony Pictures Television Studios a Universal Television Cort L. Hessler III, koordinátor kaskadérů

Kniha Boba Fetta • Disney+ • Lucasfilm Ltd. JJ Dashnaw, koordinátor kaskadérů

Moon Knight • Disney+ • Marvel Studios Olivier Schneider, koordinátor kaskadérů Yves Girard, koordinátor kaskadérů

9-1-1: Lone Star • FOX • 20th Television ve spolupráci s Ryan Murphy Television a Brad Falchuk Teley-Vision Buddy Sosthand, koordinátor kaskadérů

Stranger Things • Netflix • Monkey Massacre Productions & 21 Laps Entertainment pro Netflix (VÍTĚZ) Hiro Koda, koordinátor kaskadérů

The Witcher • Netflix • Netflix Original Series Adam Horton, koordinátor kaskadérů

Vynikající kaskadérský výkon

Barry • 710N • HBO/HBO Max • HBO ve spolupráci s Alecem Bergem a Hanarply Clay Cullen, kaskadér David Castillo, kaskadér Jolene Van Vugt, kaskadérka Chris Morrison, kaskadér

Černá listina • Mezi spánkem a bděním • NBC • Sony Pictures Television Studios a Universal Television Chad Michael Hessler, kaskadér

Hawkeye • Echoes • Disney+ • Marvel Studios Carl Richard Burden, kaskadér Polední Orsatti, kaskadér Renae Moneymaker, kaskadérka Crystal Hooks, kaskadér

Moon Knight • Bohové a příšery • Disney+ • Marvel Studios Daren Nop, kaskadér Jamel Blissat, kaskadér Estelle Darnault, kaskadérka Sara Leal, kaskadérka

Squid Game • Stick To The Team • Netflix • Siren Pictures pro Netflix (VÍTĚZ) Lim Tae-hoon, kaskadérka Shim Sang-min, kaskadér Kim Cha-i, kaskadérka Lee Tae-young, kaskadér

Stranger Things • Kapitola čtvrtá: Dear Billy • Netflix • Monkey Massacre Productions & 21 Laps Entertainment pro Netflix Matthew Scheib, kaskadér Jurijs Kruze, kaskadér

Vynikající televizní film

Chip ‘n Dale: Rescue Rangers • Disney+ • Mandeville Films (VÍTĚZ)

Ray Donovan: Film • Showtime • SHOWTIME uvádí, The Mark Gordan Company, David Hollander Productions

Reno 911!: Hon na QAnon • Paramount+ • MTV Entertainment Studios

The Survivor • HBO/HBO Max • HBO představuje produkci Bron Studios a New Mandate Films Production ve spolupráci s Baltimore Pictures, Endeavour Content, USC Shoah Foundation a Creative Wealth Media

Zoey's Extraordinary Christmas • The Roku Channel • Lionsgate, Universal Music Group, FeigCo, The Tannenbaum Company

FAQ

  • Q: Jaké byly některé z nejlepších cen Emmy za kreativní umění?
  • A: Nejlepšími vítězi ceny Creative Arts Emmy byly 'Euphoria', 'Stranger Things' a 'White Lotus'.

FAQ

  • Q: Jací byli nejlepší vítězové Creative Arts Emmys?
  • A: Nejlepšími vítězi cen Creative Arts Emmy se staly 'Euphoria', 'Stranger Things' a 'White Lotus'.

FAQ

  • Otázka: Jací jsou vítězové ceny Creative Arts Emmy?
    A: Mezi vítěze Creative Arts Emmy pro rok 2020 patří 'Euphoria', 'Stranger Things' a 'White Lotus'.
  • Otázka: Kdo vyhrál cenu Creative Arts Emmy za vynikajícího herce v hlavní roli?
    A: Jason Bateman získal Cenu Creative Arts Emmy za vynikajícího herce v hlavní roli v dramatickém seriálu za roli ve filmu 'Ozark'.
  • Otázka: Jaká byla cena Creative Arts Emmy za vynikající režii?
    Odpověď: Cenu Creative Arts Emmy za vynikající režii komediálního seriálu získal Andrew Bergman za „Kominského metodu“.
  • Otázka: Co je to Creative Arts Emmy za vynikající psaní?
    Odpověď: Cenu Creative Arts Emmy za vynikající psaní pro komediální seriál získal Bill Hader za film „Barry“.

Napište Nám

Pokud Hledáte Dobrý Smích Nebo Se Chcete Vrhnout Do Světa Historie Kina, Je To Místo Pro Vás

Kontaktujte Nás